Pokazano 1-12 z 167 pozycji

Aktywne filtry

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to szczególny czas spędzony z Rodziną w świątecznej atmosferze. Od dawna mamy zwyczaj dekorować nasze domy pięknymi ozdobami świąteczny takimi jak wianki, dekoracje, wianki adwentowe. Boże Narodzenie to czas kiedy chcemy ocieplić szybko zapadający mrok i zapalamy dużo świec i światełek. W naszym sklepie ewianek.com oferujemy duży wybór wianków świątecznych, wianków na Boże Narodzenie. Wianki możecie powiesić na drzwiach, ścianie lub położyć na kominku i komodzie. Wianki z pracowni ewianek.com będą także wspaniałym dodatkiem podczas uroczystej kolacji.
Wianek świąteczny dopasowany do stylu wnętrza wnosi do niego dużo uroku i radości.
Jeśli nie macie pomysłu na prezent to dekoracje z naszej pracowni ewianek.com będą bardzo dobrą alternatywą dla dekoracji z supermarketów.
Każdy wianek z naszej pracowni ewianek.com jest ręcznie tworzony przeze mnie, dbam o szczególny dobór dekoracji, wysokiej jakości gałązek oraz wyglądających jak żywe kwiatów.
Tworzę także wianki z suszu, który jest naturalny i bardzo trwały. Większość wianków i dekoracji z pracowni Ewianek ma dodatek cynamonu, pomarańczy, anyżu i goździków - dzięki temu otwierając przesyłkę z ewianek.com poczujecie zimową atmosferę.

Boże Narodzenie