Dekoracyjny wianek z futerkiem
  • Dekoracyjny wianek z futerkiem
  • Dekoracyjny wianek na drzwi z futerkiem
  • Wianek świąteczny z futerkiem

Wianek świąteczny (Futerko)

80,00 zł
Brutto

Przepiękny, dekoracyjny wianek na drzwi. Dzięki połączeniu białego, sztucznego futerka oraz utrzymanych w delikatnych brązach dodatków kompozycja jest elegancka i subtelna. Idealnie będzie się komponował w wielu wnętrzach, zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych. Jest to idealna alternatywa na świąteczny prezent. Każda kobieta ucieszy się z takiego prezentu. Średnica wianka ma ok. 29 cm.

Ilość Sprzedane

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dekoracyjny wianek z futerkiem - idealna kompozycja do eleganckich wnętrz

Dekoracyjny wianek z futerkiem jest wykonany ze specjalnie wyszukanych i wybranych detali, z niezwykłą starannością.
Wianki i dekoracje są pakowane w folię bąbelkową, z dodatkowymi zabezpieczeniami w pudełku, tak aby bezpiecznie dotarły do Waszych domów.
Możliwy jest odbiór osobisty (Warszawa & okolice) lub wysyłka kurierem.

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami z naszej oferty, wśród których znajdziecie m.in. wianki bożonarodzeniowe oraz wianki wakacyjne.

w0095